Spływy kajakowe jednodniowe i dwudniowe w okolicach SzczecinaMiędzyodrze

Wodna dżungla kwardans jazdy od centrum Szczecina. Fantastyczne łąki pocięte labiryntem stuletnich kanałów. Ostoja przyrody i absolutnej ciszy. Dobre miejsce, by zobaczyć na żywo bielika lub zimorodka.

Rzeki Płonia i Ina

Dwie najładniejsze i mało znane rzeki w okolicach Szczecina. Pierwsza, płynąca w granicach miasta a jednak dziksza, dla szukających odrobiny przygody. Druga dla zwolenników ciszy, absolutnego relaksu i sielskich widoków.

Szczecińska Wenecja

Pod tą nazwą kryje się jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na mapie Szczecina. Pozostałości stuletniej zabudowy przemysłowej, stojące nad samą taflą Odry. Mało kto widział, mało kto wie. A warto odwiedzić. Oczywiście kajakiem.


Zapraszamy na zapierające dech w piersiach Międzyodrze. Prawdziwy labirynt wodnych zakątków położony pomiędzy dwoma odnogami Odry. Na obszarze ponad 100 kilometrów kwadratowych szuwarów i plątaniny wąskich kanałów można się skutecznie schować przed cywilizacją. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie weekendu z dala od miasta!Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt - bezpieczne i stabilne polietylenowe kajaki, lekkie wiosła, kamizelki asekuracyjne. Do każdego kajaka dodajemy szczelny worek na bagaże Alpinus Dripak. Stworzyliśmy unikalną mapę Płoni, specjalnie na potrzeby naszych klientów. Żadna inna firma nie może się tym pochwalić.